آینه برنز

خانه آینه برنز

آینه برنز

استفاده از انواع رنگ های آینه مانند : آینه برنز – طلایی – دودی – سبز – قرمز – لیمویی – صورتی – رز گلد – زغالی و … همیشه و در هر مکانی با هر دکور و دکوراسیونی قابل استفاده می باشد. اما امروزه رنگ برنز جایگاه بسیار خاص و محبوبی در بین طراحان و کاربران عادی برای ساخت و ایجاد فضایی مدرن با دکوراسیون خاص و مجلل پیدا کرده است.

استفاده از انواع رنگ آینه ها بدون هیچ محدودیتی در طرح و ابعاد خاص مورد نظر مشتری ( خصوصا رنگ برنز که در سال جدید خواهان بسیاری پیدا کرده است ) برای ایجاد هر نوع دکوراسیونی توسط تیم فنی و مهندسی شرکت بیتاجام قابل انجام می باشد.

در زمان های کمی دورتر و قبل تر استفاده از آینه فقط به جهت مشاهده فرد و اجسام در داخل آینه کاربرد داشت اما امروزه علاوه بر استفاده از خاصیت اصلی آینه ( یعنی مشاهده ی اجسام بر روی آن ) جنبه ی دکوری و لوکس کردن فضا و محیط را پیدا کرده است به این صورت که شما می توانید به جای استفاده از یک آینه ساده با یک قاب ساده , آن را تبدیل به یک طرح جدید با هر نوع قاب دلخواهی بکنید. به عنوان مثال می توانید آینه را به صورت چیدمان شده ( به طور لوزی – مستطیلی نا همگون و یا همگون – طرح ادغامی و … ) در سالن پذیرایی یا اتاق خواب و حتی سرویس بهداشتی و حمام استفاده کنید.

کاربرد های آینه

با کمی خلاقیت و ابتکار میتوان با استفاده از این قبیل آینه ها ( مانند رنگی و چیدمان ) بسیاری از نواقص و یا پرتی های منازل و مکان های مختلف را پوشش داد و آن پرتی فضا را علاوه بر تبدیل به یک فضای زیبا , نقص آن را پوشاند. به عنوان مثال ممکن است برای اکثر ما اتفاق افتاده باشد که وجود یک ستون مزاحم در وسط سالن و یا هر مکان دیگری از خانه ما را آزرده خاطر کرده باشد! راه حل بسیار آسان است می توانید با استفاده از آینه های جورچین با هر رنگ و طرحی روی آن ستون را کاور کنید تا علاوه بر پوشش ظاهری ستون, از آینه برای بزرگ تر کردن آن فضا استفاده کرده باشید.