آینه دکوراتیو

خانه آینه دکوراتیو

آینه دکوراتیو

آینه دکوراتیو به آینه هایی اتلاق میشود که علاوه بر داشتن خاصیت آینه بودن یعنی نشان دادن اجسام, با شکل و ظاهری متفاوت ساخته شده اند.

به وجود آوردن اشکال و طرح های مختلف نامحدود هستند و بنا به مدل موردنظر مشتری قابل طراحی با برنامه هایی همانند اتوکد, تیریدی مکس و … هستند.

پس از انتخاب طرح موردنظر و اجرای طراحی توسط نرم افزارهای طراحی نوبت به برش و پیاده سازی ابزار دیاموند و تراش های مخصوص بر روی آینه میباشد.

استفاده از دستگاه های پیشرفته و وبروز که دارای دقت بسیار بالایی هستند در کیفیت و ظاهر آینه دکوراتیو ها بسیار دارای اهمیت است.

به عنوان مثال برای ایجاد برش و طرح دلخواه بر روی آینه دکوراتیو بهتر است از دستگاه های سی ان سی و برای ایجاد تراش و ابزار دیاموند دور تا دور آینه از دستگاه های ایتالیایی استفاده شود چرا که از کیفیت کار بسیار بالا و خطای تقریبا نزدیک به صفر برخوردار هستند.

انواع آینه دکوراتیو عبارت است از :

  1. آینه دکوراتیو کاشی مانند :  این نوع آینه ها بیشتر شبیه تایل های کاشی هستند که در کنار هم چیده شده و طرح های زیبا پدید آورده اند. روی این آینه های دکوراتیو و فانتزی معمولا طرح های زیبایی حکاکی شده است به صورتی که در این قسمت ها جیوه وجود ندارد تا انعکاسی ایجاد کند و وقتی تعداد زیادی از این تایل های آینه در کنار هم قرار می گیرند, باعث تکرار ریتمیک یک طرح و در نهایت زیبایی بصری خیره کننده ای می شوند.
  2. آینه دکوراتیو برای سرویس های بهداشتی : از این آینه های دکوراتیو و فانتزی می توانید در دکوراسیون فضاهای مختلف استفاده کنید, به طور مثال آن ها میتوانند در سرویس های بهداشتی شما به کار گرفته شوند.
  3. آینه دکوراتیو برای دکوراسیون داخل نشیمن ها:
  4. آینه دکوراتیو با طرح پازل : یکی دیگر از طرح های جذابی که میتواند آن ها را به صورت آینه های فاتزی و دکوراتیو مهمان دکوراسیون داخلی خانه هایتان کنید, طرح پازل است. مطمین باشید با خیال راحت میتوانید دیوارهای خالی و بدون روح خانه تان را به دست این آینه بسپارید و از معجزه آن ها لذت ببرید. البته این نوع طرح برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب ها بسیار مناسب هستند.
  5. آینه دکوراتیو گرد برای دکوراسیون داخل خانه : این نوع آینه ها یکی از جذاب ترین انواع آینه های فانتزی هستند که میتوانند در دکوراسیون داخلی خانه مورد استفاده قرار بگیرند. این آینه ها کمی هم با عوامل فنگ شویی مطابقت دارند و حضورشان به شما کمک می کند تا حس بهتری در خانه را تجربه کنید.

آینه دکوراتیو