آینه ذغالی

خانه آینه ذغالی

آینه ذغالی یا دودی

یکی دیگر از انواع رنگ آینه که امروزه بسیار پر طرفدار شده و بازار داغی داره آینه به رنگ آینه ذغالی یا دودی هستش که به دلیل خنثی بودن رنگ اش به راحتی میتوان با هر زرح و دکور و دکوراسیونی ست شود.

استفاده از انواع رنگ های آینه مانند : آینه برنز – طلایی – دودی – سبز – قرمز – لیمویی – صورتی – رز گلد – زغالی و … همیشه و در هر مکانی با هر دکور و دکوراسیونی قابل استفاده می باشد. اما امروزه رنگ برنز جایگاه بسیار خاص و محبوبی در بین طراحان و کاربران عادی برای ساخت و ایجاد فضایی مدرن با دکوراسیون خاص و مجلل پیدا کرده است.

استفاده از انواع رنگ آینه ها بدون هیچ محدودیتی در طرح و ابعاد خاص مورد نظر مشتری ( خصوصا رنگ برنز که در سال جدید خواهان بسیاری پیدا کرده است ) برای ایجاد هر نوع دکوراسیونی توسط تیم فنی و مهندسی شرکت بیتاجام قابل انجام می باشد.

در زمان های کمی دورتر و قبل تر استفاده از آینه فقط به جهت مشاهده فرد و اجسام در داخل آینه کاربرد داشت اما امروزه علاوه بر استفاده از خاصیت اصلی آینه ( یعنی مشاهده ی اجسام بر روی آن ) جنبه ی دکوری و لوکس کردن فضا و محیط را پیدا کرده است به این صورت که شما می توانید به جای استفاده از یک آینه ساده با یک قاب ساده , آن را تبدیل به یک طرح جدید با هر نوع قاب دلخواهی بکنید. به عنوان مثال می توانید آینه را به صورت چیدمان شده ( به طور لوزی – مستطیلی نا همگون و یا همگون – طرح ادغامی و … ) در سالن پذیرایی یا اتاق خواب و حتی سرویس بهداشتی و حمام استفاده کنید.

کاربرد انواع آینه رنگی

با کمی خلاقیت و ابتکار میتوان با استفاده از این قبیل آینه ها ( مانند رنگی و چیدمان ) بسیاری از نواقص و یا پرتی های منازل و مکان های مختلف را پوشش داد و آن پرتی فضا را علاوه بر تبدیل به یک فضای زیبا , نقص آن را پوشاند. به عنوان مثال ممکن است برای اکثر ما اتفاق افتاده باشد که وجود یک ستون مزاحم در وسط سالن و یا هر مکان دیگری از خانه ما را آزرده خاطر کرده باشد! راه حل بسیار آسان است می توانید با استفاده از آینه های جورچین با هر رنگ و طرحی روی آن ستون را کاور کنید تا علاوه بر پوشش ظاهری ستون, از آینه برای بزرگ تر کردن آن فضا استفاده کرده باشید.

 

همچنین استفاده از رنگ آینه ذغالی یا دودی فضا را میتواند با دکوراسیون موجود ست کرده و تبدیل به یک فضای کلاسیک, اسپرت و یا حتی رسمی کند! انتخاب با شماست.