آینه هوشمند

خانه آینه هوشمند

آینه هوشمند Smart Mirror

آینه هوشمند یک آینه محاوره ای با مجموعه ای از سخت افزار ها و نرم افزار هاست که می تواند کابرد های مختلفی داشته باشد از جمله :

  • پرو مجازی لباس
  • پرو مجازی برخی جواهرات
  • سرگرمی
  • تبلیغاتی و …

گرفتن عکس سلفی این آینه تشخیص ابعاد و حرکات  بدن را دارد بنابراین زمانی که شخصی روبروی آن می ایستد ابتدا حضور او را تشخیص داده سپس بر اساس لباس های انتخابی سایز مناسب لباس را به او نمایش میدهد. دوربین های عکاسی و فیلم برداری با کیفیت بسیار بالا و همچنین فلش برای ثبت تصاویر یا کیفیت استودیویی نیز از جمله تجهیزات آینه هوشمند می باشد. این آینه دارای یک صفحه لمسی است که شخص می تواند با استفاده از آن فرمان های مورد نظر خود را به آینه بدهد.

پرو و مقایسه این ماژول به عنوان ابزاری برای مقایسه و کمک به خریدار جهت انتخاب لباس دلخواه استفاده می شود. کافیست خریدار هر تعداد لباس را که دوست دارد پرو کرده سپس عکس یا فیلم بهترین انتخاب ها را گرفته و کنار هم ببیندتا بتواند بهترین مقایسه را داشته باشد و یا حتی با به اشتراک گذاری آن نظر دوستان خود را نیز بپرسد.

انواع حالت های آینه هوشمند :

  • در حالت بیکار, یعنی زمانیکه هیچ کاربری جوی آینه حضور ندارد, آینه هوشمند پشت سرهم تصاویر مورد نظر لباس ها,پیغام های مورد نظر فروشگاه, فیلم های تبلیغاتی و یا عکس پرو های کاربران قبلی را پخش می کند.
  • زمانی که کاربری تشخیص داده شد, آینه هوشمند به او خوش آمد میگوید و از او میخواهد که عکس بگیرد تا مقایسه کند. کاربران می توانند با بالا بردن دست ها به حالت گرفتن عکس آینه هوشمند بروند, با بالا بردن دست ها دکه ی گرفتن عکس در ناحیه لمسی نمایش داده می شود و 3 ثانیه به کاربر زمان می دهد تا ژست مورد نظرش را بگیرد.
  • بعد از گرفتن عکس های مورد نظر, کاربر به گالری هدایت می شود و در آن جا می تواند تا 4 عکس را انتخاب کند و آن ها را کنار هم مشاهده و مقایسه نماید.
  • عکس های انتخابی می توانند مستقیما از طریق ایمیل یا شبکه های اجتماعی مورد نظر به اشتراک گذاشته شوند.

کاربرد در ساختمان های مسکونی :

اکنون شما می توانید در هر جایی از منزل تلویزیون تماشا کنید و یا به فعالیت های مورد علاقه تان در اینترنت بپردازید. می توانید به حمام, اتاق خواب و حتی آشپزخانه نمایی جدید ببخشید, آینه ای که هر زمان بخواهید به مرکز کنترل ساختمان تبدیل می شود و یا برنامه مورد علاقه تان را پخش می کند.

کاربرد تجاری :

با آینه هوشمند, می توانید لابی هتل, سالن رستوران, استخر, سالن انتظار و یا هر فضای دیگری را به محیطی جذاب و دلپذیر برای مراجعه کنندگان تبدیل کنید. با اضافه ردنقابلیت نور پردازی به پشت آینه می توانید توجه مشتریان را به تصویر درون آینه جلب کنید و اطلاعات مورد نظرتان را به آن ها ارائه دهید. این اطلاعات می تواند نیز تبلیغاتی, منوی غذا, تبلیغ تخفیف ها, معرفی خدمات و یا هر محتوای تبلیغاتی جذاب دیگری باشد.

میتوانید سالن آرایش را به محیطی پویا برای مشتریانتان تبدیل کنید, در مراحل کار مشتری فیلم مورد علاقه شان را پخش کنید و یا حتی مراحل کار آرایشی را در آینه برای مشتریتان به نمایش درآورید ( حتی اصلاح پشت سر !)

ایستگاه های مترو, فرودگاه ها, پایانه های مسافربری و فضاهای عمومی شهر می تواند تبدیل به محل تبلیغات منحصربفردی برای ما باشد.

این نوع از آینه, بسیار جدید و نوین بوده و تغییر و تحولات بسیار مهم و چشمگیری در انواع زمینه های صنعت,زندگی, مد و … ایجاد خواهد کرد.