آینه طلایی

خانه آینه طلایی

توضیحی مختصر بر آینه طلایی

انواع رنگ آینه های بسیاری امروزه در بازار موجود است که میتواند پاسخ گوی انواع سلیقه ها باشد. از جمله آینه طلایی که امروزه خواهان بسیاری دارد.

از این رنگ آینه میتوان به صورت بسیار متنوع در دوراسیون داخلی منزل, ادارات و … استفاده کرد.

انواع آینه دکوراتیو با رنگ طلایی خواهان بسیاری دارد که میتوان طرح موردنظر دکوراتیو خاص کارفرما را با استفاده از برنامه های طراحی همانند اتوکد و … طراحی کرد و سپس با استفاده از دستگاه های برش با دقت بسیار بالا مانند دستگاه سی ان سی و … پیاده سازی و اجرا کرد.

اجرای آینه

اجرای این آینه های دکوراتیو در هر سایز و ابعادی قابل اجرا هستند.

آینه های طلایی را میتوان نیز به صورت چیدمان بر روی دیوار و یا هر سطح مسطحی اجرا کرد. آینه چیدمان ها به صورت سفارشی با توجه به ابعاد دیوار با برنامه ی کاربردی اتوکد طراحی میشوند و طبق سلیقه مشتری که ابعاد هر تایل چند در چند سانتی متر باشد ( هر تایل میتواند حداقل 10 در 10 سانت و حداکثر به طور معمول 40 در 40 سانت باشد ) البته میزان حداکثر تایل ها کاملا بسته به سلیقه شخصی فرد میباشد.

پس از طراحی با برنامه نوبت به برش آینه  اجرای ابزار تراش و دیاموند دور تا دور آینه میرسد. ابزار دیاموند دور تا دور هر تایل از آینه به صورت جداگانه بر روی هر یک از آن ها انجام میشود.

همچنین ابزار تراش نیز به صورت کاملا سلیقه ای از نیم سانت تا معمولا 5 سانت ( بسته به خواسته ی کارفرما ) با استفاده از دستگاه های ایتالیایی در کارخانه ی شرکت بیتاجام  بر روی دور تا دور هر یک از تایل های آینه اجرا میشود.

پس از انجام پروسه اجرایی نوبت به بسته بندی کالا و ارسال آن به محل پروژه برای اجرا و نصب نهایی بر روی دیوار توسط تیم اجرایی متخصص بیتاجام میرسد.

لطفا جهت کسب اطلاعات تکمیلی با شماره تماس های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

09129339310  —  77043013