انواع مختلف شیشه

خانه دسته‌بندی نشده انواع مختلف شیشه
+

انواع مختلف شیشه

شیشه ها انواع مختلفی دارند که متخصصین هنرمند و با تجربه بینتاجام چند مورد از آن ها را در این مقاله بررسی می کنند.

شیشه شفاف

این نوع شیشه معنای واقعی شیشه است که با شنیدن نام شیشه در ذهن ها تجسم می شود. این شیشه 90 درصد نور را از خود عبور می دهد و به راحتی دو طرف شیشه قابل مشاهده است.

شیشه رفلکس

قطعا آپارتمان هایی با این نوع شیشه را دیده اید که براق هستند و نور خورشید را جذب می کنند. از این شیشه ها برای مکان هایی که منظره ی زیبا دارند، زیاد استفاده می شود. از داخل به راحتی بیرون دیده می شود اما از بیرون به دلیل وجود لایه رنگی نمی توان داخل را مشاهده کرد.

شیشه رنگی

اگر اکسیدهای رنگی به مواد اولیه ی شیشه اضافه شود شیشه ی مورد نظر شما رنگی می شود. باید بدانید که شیشه های رنگی فضای داخل را تاریک تر می کنند، اما زیبایی خاصی به محیط می بخشند. شیشه رنگی لاکوبل نسبت به شیشه رنگی های معمولی از کیفیت بیشتری برخوردار هستند. قیمت شیشه رنگی هم با توجه به کیفیتی که دارد متغیر است.

شیشه استین گلاس

درون این شیشه، خرده شیشه های رنگی به کار برده می شود که زیبایی خاصی به شیشه می دهد. اگر این شیشه ها را در کنار چوب و سنگ به عنوان دکوراسیون استفاده کنید جذابیت خاصی به منزلتان می دهد.

شیشه نشکن

این نوع شیشه هنگام برخورد با سنگ یا ضربات سنگین ریز نمی شود و قطعات آن کنار هم باقی می مانند. از این شیشه به طور معمول برای ویترین فروشگاه ها، درب شیشه ای، پله های شیشه ای و میزهای شیشه ای استفاده می شود.

شیشه آکوستیک

این شیشه های آکوستیک از دو لایه شیشه همراه با گاز در وسط آن ها تشکیل می شود و مانع از ورود صدا به داخل می شوند.
کاربرد این شیشه ها بیشتر در استودیوها و منازل نزدیک خیابان است.
بیتاجام انواع متفاوت شیشه از جمله شیشه رنگی را مناسب برای هر سلیقه ای تولید می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *