برخی محصولات کاربردی شیشه ای

خانه دسته‌بندی نشده برخی محصولات کاربردی شیشه ای
+

برخی محصولات کاربردی شیشه ای

نرده های شیشه ای علاوه بر زیبایی و جذابیت فراوان و عبور مناسب نور، مقاومت بالایی نیز دارند و هرگز رنگ آن ها در مقابل نور آفتاب و عوامل جوی دیگر از بین نخواهد رفت.
در مناطق شرجی و گرمسیر یا خشک و سرد و در دماهای مختلف می توان از نرده های شیشه ای استفاده کرد.
این نرده ها به صورت ضد آب و ضد خش و ضد رنگ هستند و چنانچه از ترکیب مواد متفاوتی هم ساخته شده باشند، همچنان مقاومت بالایی دارند و می توانند کارایی فراوانی برای ما داشته باشند.
انواع نرده های شیشه ای شامل نرده شیشه ای با سیستم فیکس پوینت، با سیستم یراق روی کف، با سیستم یراق دفنی و با سیستم اسپیگات می شوند.
حال بهتر است از دیگر کاربردهای وسایل شیشه ای خاص مانند وایت برد شیشه ای، شیشه رنگی لاکوبل و انواع دیگر نیز صحبت کنیم.
تخته های شیشه ای جدیدترین و به روز ترین نوع وایت برد هستند که در دو مدل وایت برد شیشه ای با یراق اسپیسر آلومینیومی و وایت برد شیشه ای بدون فریم ثابت ساخته می شوند.
در بهترین جنس از این نوع وایت برد، راحتی در نوشتن و پاک شدن به شدت مشاهده می شود و جالب اینجاست که افراد می توانند حتی از ماژیک های معمولی و غیر وایت برد هم استفاده کنند.
این نوع از تخته های وایت برد، جلوه بسیار جذابی به محیط به کار رفته در آن اعم از محل کار یا کلاس درس می دهد؛ خصوصا اگر پنجره ها را نیز با شیشه رنگی آذین بسته باشند.
قیمت شیشه رنگی با توجه به زیبایی خیره کننده اش کاملا متناسب افرادی است که به محل رفت و آمد خود توجه دارند.
این شیشه رنگی نیز در ضخامت های متفاوت 2 میلی متر الی 20 میلی متر جنس کریستال و فلوت و شیشه رنگی لاکوبل مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *