درب شیشه ای ریلی

خانه درب شیشه ای ریلی

درب شیشه ای ریلی به سبب سبک طراحی که دارند معولا در دکوراسیون های اداری با فروشاهی و در بعضی موارد در دکوراسیون داخلی منازل مورد استفاده قرار می گیرد. اگر فضای کافی در کناره های ورودی برای سر خوردن درب ها وجود داشته باشد می توان از درب های ریلی یا کشوئی استفاده کرد در غیر این صورت باید به سراغ همان درب های قدیمی که نود درجه باز می شدند رفت. از شیشه های رنگی میتوان در اجرای شیشه ها و درب های ریلی نیز استفاده کرد.

شیشه های لاکوبل رنگی با تنوع رنگی حدود 44 رنگ در ابعاد بزرگ در شرکت شیشه و جام بیتاجام با ارائه ضمانت نامه کتبی ده ساله کوتینگ ( رنگ ) عرضه می گردد.

مزیت درب شیشه ای ریلی

بزرگترین مزیت درب شیشه ای ریلی اشغال کردن کمتر فضا توسط آن ها است این درب ها چون به صورات زاویه دار باز نمی شوند در نتیجه فضای پیرامون خود را درگیر نمی کنند به طوری که شما تا پنح سانتی متری درب می توانید وسایل مورد نظر خود را با خیال راحت بچینید در شرایطی که برای باز شدن درب های قدیمی ( نود درجه ) حداقل بین 50 تا 80 سانتی متر فضا خالی نیاز است تا در کاملا باز شود.

روی درب های شیشه ای با دستگاه های مخصوص طرح و شکل مورد نظر را پیاده سازی می کنند تا درب حالت تزئینی و دکوراتیو به خود بگیرد و از شکل و شمایل ساده و معمولی بیرون بیاید. در ادامه چند نمونه مدل از این در های کشویی و شیشه ای زیبا را مشاهده کنید. لطفا برای مشاهده کامل و بزرگ تصاویر بر روی تصویر کلیک کنید.

ویژگی مهم شیشه های دکوراتیو

شیشه های دکوراتیو امروزه در طرح ها, رنگ ها, اشکال و اندازه های متنوع و مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند. از جمله مهم ترین ویژگی هایی که باید در انتخاب این دسته از شیشه ها به آن ها توجه داشته باشید عبارتند از :

  • سبک بودن شیشه های دکوراتیو که این شیشه ها را برای استفاده در کف, سقف, کابینت, کمد, دیوارپوش و … مناسب می کند.
  • استفاده از رنگ های ضد خش در تولید آن ها
  • مقاومت این شیشه ها در برابر حرارت و رطوبت و همچنین قابلیت آن ها برای جلوگیری از رسوخ رطوبت به دیوار ها و سایر فضا ها
  • قابلیت نصب ساده و آسان ها مخصوصا اگر قرار باشد, شیشه ها را به متریال هایی مانند چوب, آلمینیوم و استیل نصب کنید.