درب شیشه ای

+

درب شیشه ای

این روزها کاربرد شیشه رنگی را بدون در نظر گرفتن قیمت شیشه رنگی در خیلی از اماکن دیده اید که جذابیت و زیبایی دو چندانی را به محیط می دهد. انواع شیشه رنگی علاوه بر زیبایی، استحکام بالایی دارند و به راحتی قابل تغییر کاربری می باشند. مجموعه ی بیتاجام وظیفه فروش انواع شیشه های رنگی و شیشه رنگی لاکوبل را بر عهده دارد که در صورت خرید عمده تخفیف های زیادی شامل شما می شود.

ویژگی‌ های درب شیشه لولایی

1- این محصول بدون چارچوب، به‌ طور کامل جهت نصب تنظیم می‌ شود.
2- انتخاب مناسبی برای درب شیشه ‌ای انواع اماکن می ‌باشد.
3- هیچ محدودیت در مورد ارتفاع ندارد.
4- قابلیت چرخش غیر خودکار دارند.
5- درب شیشه لولایی می ‌تواند با تعبیه ابزاری، خود قابلیت بسته شدن را دارا شود.

انواع درب شیشه ‌ای

انواع درب شیشه ای شامل درب شیشه ‌ای دستی، درب شیشه‌ ای کشویی، درب شیشه ‌ای ریلی، درب شیشه ‌ای لولایی، درب شیشه ای اسپایدری می باشد که برخی از این موارد را در بخش بعد بیان می کنیم.

درب شیشه ‌ای دستی:

این نوع درب شیشه ای سهولت باز و بسته شدن دارد و می توانید به شکل اتوماتیک تنظیم نمایید.

درب شیشه‌ ای کشویی:

درب های کشویی با کمک ریل جابه جا می شوند و برای دستگیره ها از قطعات فلزی استفاده می شود. این درب ها به دلیل کشویی بودنشان جای کمی را می گیرند.

درب شیشه‌ ای ریلی:

این درب های شیشه ای به دلیل ریلی که دارند هیچ زمانی افتادگی پیدا نمی کنند و از این بابت خیالتان راحت باشد. در این نوع درب های ریلی غلتک ها به صورت توکار می باشند و از مقاومت بالایی برخوردار می باشند.
هر نوع درب با هر نوع شیشه رنگی و طرحی در مجموعه بیتاجام قابل اجرا می باشد. برای برخورداری از کمترین قیمت شیشه رنگی با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *