دکوراسیون منزل

خانه دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل نقلی

دکوراسیون منزل و آپارتمان های نقلی و کوچک راز و رمز هایی دارند که دکوراتور ها با دانستن آن ها از کوچک ترین فضا بهترین و بیشترین استفاده را می کنند. آپارتمان و خانه های نقلی هم با طراحی دکوراسیون های شیک می توانند زیبا و جادار به نظر برسند. این فکر که یک آپارتمان و خانه با متراژ کم برای مانور دکوراسیون گزینه ای مناسب نیست اشتباه است چرا که امروزه علم طراحی دکوراسیون از هر فضای کوچکی یک محیط زیبا با نهایت استفاه برای شما خلق می کند. اگر شما هم از صاحبان آپارتمان ها و خانه های نقلی هستید با اجرای چند نکته در دکوراسیون خانه تان می توانید بیشترین استفاده را از کم ترین جا بکنید.

دکوراسیون کامل خانه

زیبایی در عین سادگی :

حتما شما هم بسیار ای جمله را شنیده اید ” زیبایی در سادگی است ” . خب یک خبر خوب : بله امروزه با پیشرفت علم و دانش در دکور و دکوراسیون به صحت کامل این جمله پیدا برده ایم و به شما عزیزان اعلام می کنیم که مهم ترین راز طراحی دکوراسیون خانه های کوچک این است که از شلوغی و نقش و نگار های درهم برهم تا حد امکان در لوازم خود استفاده نکنید.

دکوراسیون منزل

رنگ های شاد و ملایم :

برای این که به خانه تان روح ببخشید و سادگی در مبل ها و کابینت های آشپزخانه شما را یک دست و خسته کننه نکندباید در انتخاب رنگ ها بسیار دقت کنید. دک.راتور های ماهر دنیا بهترین رنگ ها برای زیبایی دکوراسیون خانه های کوچک را رنگ های کرم و قهوه ای ملایم – بنفش ملایم – سبز آبی –  آبی کهربایی – سفید و نارنجی که معروف به نارنجی کدوحلوایی است معرفی کرده اند.

از طول و عرض خانه استفاده کنید :

اگر خانه ی شما عرض بیشتری دارد چیدمان و تنوع رنگ را بیشتر در عرض خانه اعمال کنید و اگر طول خانه ی شما بیشتر است بر عکس عمل کنید.

دکوراسیون منزل بنفش