شیشه خم رنگی

Home شیشه خم رنگی شیشه خم رنگی
+

شیشه خم

به وجود آوردن خم دقیق در شیشه رنگی ها بدون اینکه صدمه ای به رویه شیشه رنگی وارد شود و در ضمن پوشش و فرایند استفاده در آن محافظت شود کاری بسیار ظریف و حساس می باشد.
شیشه خم رنگی با ضخامت های گوناگون و رنگ های متنوع با گوشش رنگی می توانند تزیین کننده وسایل در دکوراسیون داخلی ساختمان باشند از این شیشه ها می توان در نمای ساختمان ها نیز استفاده نمود.
نصب اینگونه شیشه خم رنگی ها بر روی وسایل و لوازم آشپزخانه، رومیزی ها و نظایر آن راحت بوده و اجرایی شدن آن می توان فضای دلنشینی را برای ساکنان و استفاده کنندگان فراهم آورد.

شیشه خم رنگی

شیشه خم رنگی های عادی با ضخامت و رنگ های گوناگون و پوشش رنگی تفکیک شد تا اندازه های دو و نیم در سه متر بدون هیچ موج و تنشی پسماندی با سطح گذاری پی وی سی در پنج سطح, تا ضخامت 75 میلیتر, از کالاهای خاص شرکت بیتاجام است.

کاربرد شیشه خم :

این شیشه رنگی به منظور سقف بالکن, کف سالن های پذیرایی و پله های معلق مورد استفاده است. ساخت این شیشه ها به شیوه سنتی و سطح گذاری آن با رزین,خارج از استاندارد می باشدو منجر به شکست دید و عیب هایی مانند موج و نبود ایمنی می شود که بر خلاف اصل های مهندسی صنعت ساختمان است.

شیشه خم رنگی میز

علاوه بر کاربرد این نوع از شیشه ها در نمای ساختمان ها و بالکن ها, در اشیای داخلی ساختمان نیز به منظور دکوراسیون داخلی می تواند استفاده شود.

شیشه خم رنگی نمادر ساخت نمای بیرونی ساختمان ها ( فریم لس یا هان بدون قاب ها ) ما میتوانیم از شیشه خم در اشکال مختلف جهت زیباسازی و ایجاد قوس های گوناگون استفاده نماییم. همچنین از شیشه خم ها در دکوراسیون داخلی منازل, ویترین داخلی و خارجی مغازه ها و فروشگاه ها, کلاهک های شیشه ای مسیر آسانسور, پوشش استخرها,سقف پاسیو, پارتیشن شیشه ای و … استفاده میشود.

شیشه خم رنگی

شیشه خم با استفاده از انواع شیشه های موجود در کشور پس از فرآیندهای قالب سازی در کوره های مخصوص با فرآیند گرمایشی منظم به اشکال و ابعاد گوناگون با قوس های مختلف ایجاد میشود.

موارد استفاده از شیشه خم در کلیه  ساختمان های تحاری, مسکونی, دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی ساختمان ها بوده که در کلیه موارد قابلیت دوجداره, سکوریت, ضد گلوله, ویندوفیلم و لامینت شدن را نیز دارد.

شیشه خم رنگی ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =