شیشه دکوراتیو در اتاق کودک

خانه دسته‌بندی نشده شیشه دکوراتیو در اتاق کودک
+

شیشه دکوراتیو در اتاق کودک

از شیشه رنگی لاکوبل در قسمت های مختلف اتاق نشیمن و اتاق خواب می توان استفاده کرد. به کار گیری این شیشه ها روی درب های کمد های دیواری زیبایی و جلای خاصی به اتاق می دهد. استفاده از شیشه رنگی در اتاق خواب کودک سبب نشاط و شادی او می شود. البته همواره با انتخاب رنگ های ملایم از شیشه رنگی لاکوبل ، زمینه ساز آرامش فرزند خود شوید. لازم به ذکراست نگران استفاده از شیشه در اتاق خواب به خاطر عدم ایمنی آن نباشید زیرا که شیشه رنگی لاکوبل با ضخامت های مختلف بسیار مقاوم و ضد ضربه می باشد. استفاده از این نوع شیشه رنگی در فضای اتاق خواب تاثیر بسیار مطلوبی در چیدمان و دیزاین محیط می گذارد.

رنگ های مناسب شیشه رنگی در اتاق کودک

در علم معماری استفاده از رنگ های ملایم و آرامش بخش در اتاق خواب کودک بیشتر توصیه می شود. انتخاب رنگ در به کار گیری شیشه رنگی لاکوبل نیز از این قاعده مستثنی نیست و بهتر است رنگ های ملایمی چون صورتی، بنفش یاسی و آبی دریایی که برای کودکان جذاب نیز هستند، استفاده شوند.

کاربرد شیشه رنگی در اتاق کودک

از شیشه های رنگی لاکوبل می توان در طراحی دیوارپوش های شیشه ای استفاده کرد. همچنین می شود برای دیزاین درب های کمدهای دیواری از آن ها بهره جست. قیمت شیشه رنگی نیز با توجه به کاربرد آن، ضخامت و ابعاد آن متفاوت است.
اگر می خواهید جلوه ی شیشه رنگی در دکوراسیون داخلی را بالا ببرید، حتما سعی کنید از نور پردازی مناسب روی شیشه رنگی لاکوبل استفاده کنید. این را بدانید که استفاده از نورپردازی زیبایی شیشه رنگی لاکوبل را چند برابر می کند. پس از قبل با یک طراح داخلی در این زمینه مشاوره بگیرید.
شما عزیزان برای تهیه ی انواع شیشه رنگی و اطلاع از قیمت شیشه رنگی می توانید با شماره تماس های موجود در سایت با مجموعه ی بیتا جام تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *