شیشه رنگی اتاق خواب

شیشه رنگی اتاق خواب

شیشه رنگی اتاق خواب به کار رفته در اتاق, به خاطر فضاسازی آرامش بخش، شکیل و امروزی اثر مثبتی را در طراحی و دکوراسیون داخلی اتاق خواب ها گذاشته است.

شیشه رنگی اتاق خواب

اتاق خواب، شخصی ترین محل منازل می باشد، پس بایست با هویت و شخصیت فردی که در آنجا زندگی می کند هماهنگ باشد و به وی احساس آرامش و آسایش و شادی منتقل کند. ثبات، آرامش، عشق و خوشبختی، انرژی، مثبت اندیشی و خلاقیت، وقار، احساسی بودن از جمله مولفه هایی هستند که با شیشه رنگی های متنوع و با انتخاب رنگ، شخص را قادر می سازد تا به خواسته و نیاز موردنظرش در اتاق خواب دست یابد.

شیشه رنگی اتاق خواب تلفیقی

شیشه رنگی ها نقش به خصوصی در طراحی داخلی و دکوراسیون دارند. در تصویر بالا با استفاده از یک رنگ سفارشی , ابعاد و طرح خاص مشتری با قاب استیل دور شیشه که به عنوان روکش دکوراتیو درب ریلی کمد استفاده شده, فضایی مدرن با حال و هوای مغربی ایجاد شده.

شیشه رنگی اتاق خواب بنفش

برخی رنگ های گرم و برخی رنگ های سرد را دوست دارند. اتاق های سفید باعث نو بودن و طراوت در محیط دکوراتیو اتاق خواب می کنند. رنگ سفید کمی متمایل به کرم حس آرامش و وقار را در شخص بیشتر می کند.

رنگ سرخ گلی احساس لطیف بودن را به اتاق تان ارمغان می آورد و محیطی کاملا احساسی و آرامش بخش را برای شما رقم می زند. رنگ قهوه ای گرمای مخصوصی به محیط اتاق شما می دهد. شما در اتاقی به رنگ قهوه ای مایل به قرمز آرام بودن و صمیمی بودن را احساس می کنید.

شیشه رنگی اتاق خواب سفید

تلفیق رنگ ها در دکوراسیون و شیشه رنگی ها به راحتی قابل اجراست.

در تصویر بالا از دو رنگ متضاد سفید و مشکی یه عنوان روکش دکوراتیو درب کمد در دکوراسیون شیشه رنگی اتاق خواب استفاده شده.

شیشه رنگی اتاق خواب مشکی

شیشه رنگی اتاق خواب

همچنین استفاده و سفارش رنگ ها به صورت کاملا سفارشی و طبق سلیقه کارفرما نیز ممکن است.