شیشه رنگی حمام

Home شیشه رنگی حمام شیشه رنگی حمام

شیشه رنگی حمام در رنگ های متنوعی موجود است و قابلیت شسته شدن و درخشندگی را دارد به صورتی که این گونه شیشه رنگی ها به تازگی در دکوراتیو و طراحی حمام ها جایگاه خوبی را برای خود باز کرده است.

شیشه رنگی حمام قرمز دیوارپوش

آیینه ها و شیشه رنگی لاکوبل و کنسول قابلیت استفاده در قسمت سرویس های بهداشتی را نیز دارند و می توان با آنها فضای سرویس های بهداشتی را از یکدیگر تفکیک نمود که این فضای پرت را می تواند به فضایی سرزنده و زیبا تبدیل نماید.

شیشه رنگی حمام در ابعاد مختلفی ساخته و تولید می شوند این ابعاد به حالت تایلی در اندازه های ۴۰*۸۰یا۳۰*۶۰  موجود هستند و در ضمن این شیشه ها شکسته نمی شوند و در واقع جزء شیشه های نشکن می باشند.

شیشه رنگی حمام مشکی

کنسول ها حتما لازم نیست در زیر آینه ها باشند بلکه می توان آنها را در قسمت های جداگانه ای طراحی و اجرا کرد این کار با شیشه رنگی های امکان پذیر است که باعث زیبایی خاصی در دکوراسیون داخلی منزل می شود. البته کنسول های ساده طراحی شده خیلی اثرگذارتر و زیباتر به نظر می رسند و فضا را جذاب تر می کنند.

شیشه رنگی حمام دیوارپوش سبز

شیشه رنگی حمام رفته رفته جایگاه خودش را در بازار ایران پیدا می کند و رنگ های مختلف آن وارد بازار می شوند این شیشه ها تنوع رنگی زیادی دارند و می توان آنها را به راحتی شست و تمیز کرد بدون اینکه رنگ آنها صدمه ای ببیند و یا از درخشش آنها کاسته شود. از این شیشه رنگی ها می توان در پارتیشن بندی قسمت های مختلف سرویس های بهداشتی نیز استفاده نمود و فضاهای شاد و جذابی را در دکوراسیون داخلی حمام به وجود آورد.

شیشه رنگی حمام مستر قرمز

برای برخی مصرف سرامیک در حمام چندان خوش آیند نیست و دوست دارند مصالح متفاوت و زیبایی را استفاده کنند. پس مطمئنا شیشه رنگی یکی از بهترین انتخاب ها برای اینگونه سلیقه ها خواهد بود.

شیشه رنگی حمام چاپی سفارشی

شیشه رنگی حمام آبی

متریال های استفاده شده در ساخت و تولید شیشه رنگی و تنوع رنگ های آن باعث جلوه های بصری زیبایی در فضای حمام می شود. در ضمن شیشه رنگی حمام قابلیت ضد آب بودن و ضد نشکن بودن را نیز دارند که بر برتری های آن می افزاید.

شیشه رنگی حمام بنفش

شیشه های لاکوبل رنگی به کار رفته در حمام و سرویس بهداشتی با رفلکت فوق العاده از خاصیت تمیز شوندگی بالا و آنتی باکتریال گزینه بسیار ایده آل در پوشش دیوارپوش های این بخش از ساختمان میباشند.

شیشه رنگی حمام چاپی

استفاده از رنگ های متنوع در شیشه رنگی ها همچون سفید, قرمز, آبی, مشکی و … با استفاده از نورپردازی میتواند فضا را به حالت کاملا لوکس و لاکچری تبدیل کند.

البته انتخاب و پیاده سازی رنگ شیشه رنگی ها کاملا بسته به سلیقه ی مشتری و کارفرما قابل تغییر و پیاده سازی است.

شیشه رنگی حمام طوسی

از شیشه رنگی لاکوبل میتوان به دلیل بزرگ بودن ابعاد شیشه به صورت یکپارچه در پوشش های داخلی حمام استفاده کرد که این ویژگی باعث میشود زیبایی و جلوه ی کار به طور چشم گیری افزایش یابد.