شیشه رنگی دکوراتیو آشپزخانه

شیشه رنگی دکوراتیو آشپزخانه

شیشه رنگی دکوراتیو آشپزخانه را می توان در رنگ های گوناگونی با هم ترکیب کرد به طوری که توانایی سکوریت شدن و همچنین ضدحرارت بودن را نیز داشته باشند، ضدحرارتی که می توانند تا ۶۰۰ درجه سانتی گراد حرارت مستقیم را تحمل کنند. در ضمن همه محل های جاسازشده نظیر محل کلیدها و پریزهای برق و لوله گاز را می توان بر روی شیشه رنگی های آشپزخانه جاسازی نمود و بعد همه آکسسورها را روی شیشه رنگی تعبیه نمود.
شیشه رنگی های آشپزخانه گستره وسیعی را شامل می شوند که بنا بر سفارش و درخواست مشتری می توان آنها را اجرا نمود. این تنوع شامل سکوریت کردن و تحمل حرارت و شعله مستقیم کابینت نیز می شود.
در حال حاضر شیشه رنگی دکوراتیو آشپزخانه در طرح ها، رنگ ها، شکل ها و ابعاد متفاوتی ساخته می شوند که اصلی ترین خصوصیاتی که بایست در گزینش آنها در نظر داشت عبارت هستند از :
سبک بودن شیشه رنگی دکوراتیو آشپزخانه که آنها را برای اجرا در کف، سقف، کابینت، کمد، دیوارپوش و سایر جاهای آشپزخانه کاربردی بسازد.
به کارگیری از رنگ های ضد خش در ساخت شیشه رنگی ها
استحکام در مقابل گرما و رطوبت و همینطور توانایی درجهت مانع شدن از نفوذ رطوبت به دیوارها و بقیه فضاهای آشپزخانه
توانایی تعبیه آسان شیشه رنگی ها در آشپزخانه و قابلیت هماهنگی ها با مواد دیگری نظیر چوب، آلومینیوم و استیل در هنگام نصب.

 

شیشه رنگی دکوراتیو آشپزخانه سبز شیشه رنگی دکوراتیو آشپزخانه سفارشی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یکی دیگر از مزیت های شیشه های رنگی لاکوبل تنوع و طیف وسیع رنگی نا محدود است.شرکت بیتا جام دارای ۴۴ رنگ در تم های بسیار زیبا و متنوع میباشد.

گاها ممکن است رنگ خاصی مدنظر مشتریان عزیز باشد که در طیف های رنگی موجود ما نباشد . اما به هیچ عنوان جای نگرانی نیست, ما رنگ سفارشی شما را خواهیم ساخت.

نحوه ی نصب شیشه های رنگی بسیار آسان میباشد, شیشه های رنگی لاکوبل پس از برش و قواره شدن در کارخانه بوسیله دستگاه دیاموند وارد مرحله تیزی گیری و ابزار میشوند سپس از مرحله شستشو با دستگاه های تمام اتوماتیک رد شده و آماده ی ارسال به محل پروژه میشود.

در صورت نیاز به وجود جاسازی و یا کلیدپریز و روی شیشه ها سوراخ های مورد نیاز رامیتوان هم در کارخانه و هم در محل پروژه انجام داد و نحوه ی نصب شیشه های رنگی لاکوبل با چسب های سیلیکون بر روی دیوار نصب میشود.

شیشه رنگی دکوراتیو آشپزخانه نارنجی

میتوانید از رنگ ها به صورت ترکیبی نیز استفاده کنید. مثلا رنگ کابینت های پایین معمولا تیره تر مثل خاکستری و رنگ کابینت های بالا روشن تر مثلا سفید باشد.

رنگ سفید به دلیل این که نور را به خوبی منعکس میکند, رنگ محبوبی در انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه میباشد. به علاوه رنگ سفید رنگ تمیز و ساده ای است . البته در انتخاب این رنگ باید نهایت دقت را داشته باشید. زیرا اگر سفید خوش رنگی انتخاب نکنید کابینت ها خوب به نظر نمیرسد. – شیشه رنگی کریستال سفید –

 

شیشه رنگی دکوراتیو آشپزخانه مشکی

 

تلفیق رنگ ها!

به راحتی میتوان رنگ های شیشه های رنگی را طبق سلیقه مشتری ست کرد. در تصویر پایین از تلفیق دو رنگ طوسی و قرمز استفاده شده.

شیشه رنگی دکوراتیو آشپزخانه رستورانی

آشپزخانه از جمله فضاهایی است که میتوان به مقدار زیاد از شیشه های رنگی میتوان به عنوان دیوارپوش و بین کابینت بهره مند شد. وجود شیشه های رنگی لاکوبل یاعث میشود, فضا سازماندهی شده , مرتب تر و زیباتر بماند و عناصر مختلف هرچه بیشتر در دسترس بماند.

شیشه رنگی دکوراتیو آشپزخانه بژ

برای خلق جلوه ای منسجم و یکپارچه میتوان از شیشه های رنگی لاکوبل با رنگی مشابه یا نزدیک به رنگ کابینت ها استفاده کنید . اگر در آشپزخانه  خود دیواری باریک و بی استفاده دارید بهترین فرصت را در اختیار دارید تا با نصب شیشه رنگی دکوراتیو آشپزخانه از این فضای بی جلوه بهترین بهره را ببرید و به این ترتیب بر جذابیت بصری این فضای کاربردی افزود.

شیشه رنگی دکوراتیو آشپزخانه چاچی

ویژگی های مهم شیشه رنگی بین کابینت دکوراتیو آشپزخانه

شیشه های دکوراتیو امروزه در طرح ها, رنگ ها,اشکال و ابعاد مختلفی به بازار عرضه می شوند .

مهم ترین ویژگی هایی که در انتخاب این نوع شیشه ها باید به آن ها توجه نمود عبارت اند از :

  •  سبک بودن شیشه های دکوراتیو, که این شیشه ها را برای استفاده در کف, سقف, کابنت, کمد, دیوارپوش و غیره مناسب میکند.
  • استفاده از رنگ های ضدخش در تولید آن ها
  • مقاوت بالای این شیشه ها در برابر حرارت و رطوبت.
  • نصب آسان

 

شیشه رنگی دکوراتیو آشپزخانه کاراملی

 

 

صفحه کابینت شیشه ای آشپزخانه

معمولا یکی از نکاتی که در بازسازی و تغییر دکور آشپزخانه با آن مواجهیم انتخاب کابینت واز آن مهمتر جنس رویه آن است .

یک انتخاب دقیق و صحیح در این زمینه ضامن رضایتمندی خانم خانه و البته مانع صرف هزینه های بعدی خواهد بود. ما در این مقاله کوشیده ایم تا بهترین انتخاب ها برای صفحه رویه کابینت را همراه مزایا و نقاط ضعف هر یک ارایه کنیم.

معمولا وقتی از لحاظ مالی مشکلی وجود نداشته باشد شیشه لاکوبل بهترین انتخاب به شمار میرود شیشه رنگی بسیار مجلل وساده است و زیبایی ذاتی آن حتی یک آشپزخانه کاملا معمولی را نیز چشمگیر می سازد.

 

شیشه رنگی دکوراتیو آشپزخانه سفید

 

شیشه رنگی – شیشه لاکوبل – شیشه سندبلاست – شیشه طرح دار – شیشه چاپی – شیشه اسیدشور – شیشه ترک

شیشه رنگی دکوراتیو آشپزخانه قرمز

 

از شیشه های لاکوبل میتوان به صورت لمینت با ضخامت ۴ میل روی درب کابینت ها نیز استفاده نمود که جایگزین مناسبی برای درب های ام دی اف هایگلاس میباشد.

 

شیشه رنگی بین کابینت دکوراتیو آشپزخانه تلفیقی دو
شیشه بین کابینت رنگی ضدحرارت

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

قدیم تر ها که آشپزخانه ها سرتاسر کابینت های فلزی ردیف داشتند و کاشی های گلدار یک دست فقط یک رشته سیم از سقف آویزان بود و لامپی ۱۰۰واتی آنهایی هم که میخواستند در آشپزخانه شان سنگ تمام بگذارند در نهایت یک لوستر حبابی یا حصیری به سیم معلق در زمین وهوا وصل میکردند . اما حالا زمانه فرق کرده دکوراسیون ها به هم ریخته و مدرنیته حتی پایش به آشپزخانه ها هم باز شده است . این روزها آشپزخانه ها با ردیفی از کابینت ها اجاق و یخچال جاسازی شده به موازات همدیگر فقط با یک رشته سم روشن نمیشوند .مساله اینجاست که قدیمی تر ها کدبانوی خانه هم کارها را روی میز وسط آشپزخانه اش انجام میداد که درست زیر نور لامپ قرار گرفته بود اما حالا این میز ها جایشان را به میز کارهای کنار اجاق گاز یا شیر آب و سینک ظرفشویی داده اند.