شیشه رنگی دیوارپوش

Home شیشه رنگی دیوارپوش شیشه رنگی دیوارپوش
شیشه لاکوبل دیوارپوش
+

شیشه رنگی دیوارپوش را می توانید با هر رنگی که دوست داشته باشید در کنار هم بگذارید و از طراحی آنها در کنار یکدیگر به دیواری زیبا و رنگی دست یابید و دکوراسیون داخلی و حتی خارجی فضاهای مختلف مسکونی و فروشگاهی و آشپزخانه و اداری و لابی را با این شیشه رنگی ها تزیین کنید.

استفاده و ترکیب رنگ های متنوع کاملا بسته به سلیقه و ذوق هر طراح و فردی می تواند متغیر باشد.

شیشه لاکوبل دیوارپوش مشکی

شیشه رنگی دیوارپوش خیلی طرف دار دارد و توجه بسیاری را به خود جلب کرده است، به خصوص برخی رنگ های زمردی شیشه رنگی ها نمای زیبایی را به محیط می دهد.

در ضمن استفاده از این شیشه رنگی ها به صرفه تر هستند و تعبیه و نصب سریع و راحتی دارند و می توان آنها را به صورت کاملا سفارشی با آمیزه هر نوع رنگ های گوناگون اجرا کرد .

شیشه رنگی دیوارپوش لابی

شیشه رنگی دیوارپوش قرمز

شیشه رنگی دیوارپوش آشپزخانه

شیشه رنگی دیوارپوش را می توان با ابعاد خاص مورد نظر کارفرما با کاربرد های متفاوت به کار برد

در سفارش ابعاد شیشه رنگی دیوارپوش ها هیچ محدودیتی وجود ندارد چرا که ابعاد خاص مورد نظر کارفرما از داخل جام های بزرگ با ابعاد حدودی ۳*۲ متر قواره و برش میخورد و بعد از انجام مراحل پیاده سازی الگوریتم شکلی, برش, ابزار دیاموند, تراش در صورت نیاز, سکوریت, بسته بندی شده و برای اجرای نصب توسط تیم تخصصی به محل پروژه ارسال می شود.

شیشه رنگی دیوارپوش سفید

شیشه رنگی دیوارپوش راهروهمچنین شیشه رنگی های شرکت بیتاجام از طیف وسیع و تقریبا نامحدودی برخوردار است و می توان هر رنگی را به دلخواه مشتری به صورت سفارشی و یا انتخاب از کالیته ی رنگی آماده موجود در شرکت بیتاجام برای انجام کار و پروژه ی کارفرمایان گرامی استفاده نمود.

طیف رنگی وسیع و نامحدود در رنگ ها و ساخت رنگ های جدید طبق درخواست مشتریان و کارفرمایان گرامی با رائه ضمانت نامه کتبی ده ساله کوتینگ ( رنگ ) یکی از افتخارات شرکت بیتاجام برای شما عزیزان می باشد.

شیشه رنگی دیوارپوش تایلی قرمز