شیشه رنگی فروشگاهی

Home شیشه رنگی فروشگاهی شیشه رنگی فروشگاهی
+

شیشه رنگی فروشگاهی

شیشه رنگی فروشگاهی میان کابینت می توان با آمیختن شیشه رنگی و ام دی اف به آمیزه ای هماهنگ در بافت و رنگ دست یافت که بهترین امکان را برای اجرای ویترین ها، سلف ها، کانترهای داخلی رستوران و مرکزهای خرید و فروش و فروشگاهی نظیر فودکورت ها و برندهای فست فود حاصل شود.
شیشه رنگی های لاکوبل به خاطر داشتن گستره رنگی بالا حدودا 42 رنگ متفاوت انتخاب خوبی برای طراحی فضاهای فروشگاهی است و به خاطر رفلکت بالا محیطی چشم نواز و جذاب ایجاد می کند.

شیشه رنگی فروشگاهی مستردیزی

همینطور در نیم طبقه یا بالکن فروشگاه ها می توان از نرده های شیشه ای الومینیوم یا تمام شیشه با یراق آلات اسپایدری بهره گرفت.
بهره برداری شیشه رنگی در طراحی و دکوراسیون فروشگاهی قسمتی از فاکتورهای اثرگذار در برجسته نمودن بعضی از محصولات در دیواره ها و قفسه ها از نظر مشتری ها می شود. با در نظر داشتن اینکه شیشه رنگی رفلکت بالای دارد و رنگ های آن قدرت شارپ زیادی را به همراه دارد اثرگذاری این متریال را در طراحی های مدرن دوچندان می نماید.

شیشه رنگی فروشگاهی لابی

شیشه رنگی های استفاده شده در فروشگاه ها دربردارنده خصوصیات و برتری های ویژه ای است که می توان به موارد زیر اشاره نمود: استحکام در برابر رطوبت، قابل شستشو بودن، تحمل رطوبت صددرصد تا ده سال، در فضاهای های اسیدی و شیمیایی مانند ازمایشگاه ها و مراکز صنعتی دارای خورندگی بالا می باشند که می توان از آنها به مثابه دیوارپوش و پوشش های داخلی و خارجی بهره گرفت.

شیشه رنگی فروشگاهی ورودی

شیشه رنگی فروشگاهی قرمز

بیتا جام عرضه کننده شیشه رنگی های لاکوبل در رنگ ها و اندازه های گوناگون با گارانتی شرکتی ده ساله اماده ارایه خدمات در صنعت شیشه رنگی است.

شیشه رنگی فروشگاهی مشکی

شیشه رنگی ها قابلیت چاپی شدن را نیز دارند.

هر طرحی با هر شکل و رنگی را میتوان بر روی شیشه ها با همان جزییات دقیق و مشاهبات تصویر را پیاده کرد.

تصویر پایین نمونه اجرایی شیشه چاپی در ورودی یک مغازه به عنوان دکور سال نو میلادی استفاده شده.

شیشه رنگی فروشگاهی تلفیقی

استفاده از رنگ های متنوع شیشه رنگی ها  در طراحی یک محیط کاملا قابل اجرا با توجه به نوع خواسته ی کارفرما میباشد.

شیشه رنگی فروشگاهی چاپی