شیشه رنگی لابی

شیشه رنگی لابی

شیشه رنگی لابی

شیشه رنگی های لاکوبل به خاطر شفاف بودن و همچنین کیفیت بالای رنگی که دارند مصالح خوبی برای مصرف در ورودی ساختمان ها و لابی ها هستند و دکوراسیون داخلی زیبایی را در ورودی ها ایجاد می کنند. غالبا برای لابی رنگ های تیره تر به کار می رود نظیر رنگ های مشکی، دودی و قهوه ای. البته تنوع رنگی شیشه رنگی لابی نیز متنوع بوده و می تواند با توجه به سلیقه مشتری متفاوت باشد.
شیشه رنگی در ورودی ساختمان ها منظره ای متفاوت و شکیل به دکوراسیون داخلی لابی می دهد.

شیشه رنگی لابی آبی

در تولید و اجرای شیشه رنگی ها که شامل شیشه رنگی های طرحدار نیز می شوند در عرصه طرح و رنگ و اندازه هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و همه رنگی در هر اندازه ای با هر قطری قابل اجرا و پیاده سازی در محیط های ساختمان می باشد.

شیشه رنگی لابی سبز

شیشه رنگی لابی مشکی

قابلیت سفارشی شدن ابعاد

یکی از مهم ترین ویژگی شیشه های رنگی را میتوان سفارشی نمودن ابعاد با توجه به محل اجرا نام برد.

به دلیل بالا بودن ابعاد جام ها میتوان به راحتی ابعاد مورد نظر کارفرما را از داخل جام ها با استفاده از دستگاه های سی ان سی با دقت بسیار بالا و پرتی بسیار پایین برش داد.

شیشه رنگی لابی بنفش

شیشه رنگی لابی رنگارنگ

استفاده از رنگ های متنوع به خصوص برای شیشه رنگی لابی معمولا با سنجیدن میزان فضا و سلیقه ی کارفرما صورت میگیرد.

شیشه رنگی لابی تلفیقی

همیشه رنگ سبز به عنوان رنگ طراوت بخش و همینطور آرامش بخش شناخنه شده.

مدرن همیشه به معنی رنگ سرد و استریل شده نیست. در تصویر بالا مشاهده میکنید که این رنگ سبز با ترکیب کمی رنگ زرد فضایی کاملا مدرن با حالت های گرم و مطبوع را ایجاد کرده.

شیشه رنگی لابی مشکی

شیشه های رنگی قابلیت تلفیق شدن با تمامی ابزار و وسایل هایی همچون : چوب – ام دی اف – استیل و … را دارا هستند. تلفیق چند عنصر متفاوت در طراحی فضا میتواند آن را تبدیل به یک فضای کلاسیک – مدرن و… نماید.