شیشه رنگی پارتیشن

Home وبلاگ شیشه رنگی پارتیشن
+

پارتیشن شیشه ای

آمیزه خلاق بین متریال های مختلف نظیر ام دی اف، آلومینیوم، شیشه یا بقیه ورق های رنگی و پدید آوردن متریالی جدید به منظور جداسازی محیط های اداری را شیشه رنگی پارتیشن اداری می گویند. مراد از اجرای پروژه های پارتیشن اداری جداسازی محیط های هماهنگ با سیستم مدولار، برای پدید آوردن محیط های جداگانه است که ویژگی عمده آنها مدولار بودن است.

شیشه رنگی پارتیشن آبی اداری

پارتیشن بندی فضاها سرهم بندی و دمونتاژ محیط را نیز راحت تر می کند. و همچنین تجرک و تغییرپذیری را نیز آسان تر می نماید. این امکان با به کارگیری بهیود یافته محیط خواسته های روانی و طبیعی و فیزیکی فرد را برآورده می نماید و حریم خصوصی برای وی ایجاد می کند. حریم خصوصی با در نظر گرفتن نوع کارهایی که انجام می شود دسته بندی می گردند. شیشه رنگی پارتیشن توانایی تعبیه وسایل و امکان عبور سیم کشی برق، شبکه و تلفن را داراست. با ارزیابی خواسته مشتری ها بعد از بررسی طرح اولیه و تطابق و کنترل آن، نقشه های تخصصی آن آماده و مدل سازی شروع می گردد.

شیشه رنگی پارتیشن سندبلاست

پارتیشن بندی نخستین و قدیمی ترین متریال در جهت محیط سازی در شرکت ها و منازل می باشد. در این میان شیشه رنگی ها می توانند برای این منظور مناسب ترین گزینه و انتخاب باشند چرا که هم اندازه های مختلفی را شامل می شوند و می تواند با توجه به ابعاد محیط اندازه های دلخواهی از شیشه رنگی را تهیه کرد و همیچنین رنگ های آن دارای تنوع بسیاری می باشد که دست مشتری را در رسیدن به فضای موردنظرش باز می گذارد.

شیشه رنگی پارتیشن زرد

برتری ها و امکاناتی که شیشه رنگی پارتیشن می تواند در اختیار استفاده کننده ها بگذارد را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

حداقل فضا را اشغال می کند و در شرکت هایی که با کمبود فضا مواجه هستند می تواند کارآیی عالی داشته باشد و در عین اینکه فضاهای کاری را از یکدیگر جدا می سازد باعث زیبایی محیط نیز می شود.

نور به راحتی می تواند از شیشه ها عبور کند و فضا با نورپردازی رنگی تزیین شود که به زیباسازی محیط کار و منزل کمک شایانی می کند.

اجرا و بهره برداری پارتیشن های شیشه و فلز در رنگ ها و طرح های متفاوتی و در حداقل زمان ممکن صورت می پذیرد.

شیشه رنگی پارتیشن چاپی