شیشه و ساختمان مدرن

خانه دسته‌بندی نشده شیشه و ساختمان مدرن
+

شیشه و ساختمان مدرن

شیشه رنگی با افزودن نمک های فلزی رنگی به شیشه ساخته می شود. جهت ایجاد یک پنجره زیبا، قسمت هایی از شیشه رنگی برای ایجاد یک طرح درون قاب جای می گیرند و با فلزاتی رشته مانند در مکان قرارگرفته محکم می شوند. این نوع پنجره ها بسیار چشم نواز هستند و مدت های مدیدی از آن ها برای زیباسازی و چیدمان مکان های تاریخی و مذهبی و سایر مکان ها استفاده می شده است. شیشه رنگی از نوع شیشه های مقاوم است. برای جذابیت بیشتر شیشه های سکوریت آن ها را به صورت رنگی در می آورند. این نوع شیشه ها به دلیل چشم نوازی و میزان وسیعی از رنگ ها که در آن ها به کار گرفته می شود، برای دیزاین و دکور در ساختمان ها استفاده می شوند.
شیشه اولیه پیش از تبدیل شدن به شیشه رنگی دارای دو سطح رویی و زیزین می باشد.
به شیشه ای که از سطح پشتی رنگ شده است، شیشه لاکوبل گفته می شود.

موارد استفاده شیشه رنگی لاکوبل

شیشه رنگی لاکوبل جایگزینی نوین برای دیگر متریال موجود مانند کاشی و سرامیک در ساخت و دیزاین ساختمان می باشد.

قیمت شیشه رنگی

قیمت شیشه رنگی بسته به ابعاد و قطع استفاده شده و همچنین فضای مورد نظر برای نصب آن می باشد. شیشه رنگی در متمایز کردن دکوراسیون و دیزاین داخلی و بیرونی محیط کاربرد دارد. شیشه رنگی از متریال محبوب و مورد توجه طراحان داخلی و معماران می باشد. شیشه رنگی برای انواع پنجره در مدل ها و طرح های خاص و زیبا با روش های مختلفی ساخته می شوند. نوعی از شیشه رنگی که شیشه رنگی لاکوبل نام دارد، با استفاده از بهترین و مطلوب ترین رنگ های اروپایی ساخته می شود و دارای مقاومت بالایی می باشد. هرچه ضخامت و شفافیت شیشه بیشتر باشد، طبیعتا قیمت آن نیز بالاتر است.
گروه بیتاجام به تولید انواع شیشه رنگی مورد استفاده در دیزاین داخلی و همینطور نمای بیرونی ساختمان با کیفیت بالا و طراحی فوق العاده مفتخر است. شما عزیزان می توانید برای سفارش شیشه رنگی و اطلاع از قیمت شیشه رنگی با شماره تماس های موجود در سایت با ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *