شیشه چاپی

خانه شیشه چاپی

شیشه چاپی چیست

شیشه چاپی به شیشه هایی گفته میشود که امکان چاپ مستقیم هر نوع تصویر و شکلی را به صورت مستقیم و عینا بر روی هر نوع شیشه ای مانند : شیشه کریستال, شیشه فلوت, شیشه رنگی و … میتوان اجرا کرد.

اما امکان چاپ یک تصویر با کیفیت بر روی شیشه مستلزم ارائه یک عکس با رزولیشن و کیفیت تصویر بالا, برای ارائه کار با کیفیت میباشد.

شیشه چاپی نوشته

شیشه چاپی برای آشپزخانه

شیشه چاپی پتانسیل بسیار خوبی برای استفاده شدن در  آشپزخانه دارد. شیشه چاپی در مرحله اول به دلیل شیشه ای بودن با آب مشکلی ندراد و شما می توانید از عمر بالای این محصول با ارائه ضمانت نامه کتبی ده ساله شرکت بیتاجام مطمئن باشید.

در مرحله دوم, شما می توانید طرح دلخواه خود را بر روی این شیشه جاپ نمایید.طرح هایی مانند میوه جات, منظره های مورد علاقه شما, طرح سنگ و یا حتی عکس خودتان یا عزیزانتان و هر چیزی که در ذهن شما وجود دارد را میتوان بر روی شیشه با کیفیت فوق العاده چاپ گرفتو در فضاهای بین کابینت, بالای اجاق گاز و زیر هود, بالای سینک ظرفشوئی و هر جایی که شما دوست داشته باشید نصب نمود.

از آن جایی که در زندگی روزمره وقت نسبتا زیادی در آشپزخانه صرف می شود, می توان با انتخاب یک طرح مناسب, چاپ آن بر روی شیشه و نصب آن, فضایی دلنشین تر ایجاد نمود.شیشه چاپی

گروه فنی مهندسی بیتاجام, آمادگی مشاوره در زمینه ی چاپ بر روی شیشه و نصب آن برای شما را داریم. در زیر میتوانید نمونه های استفاده از طرح های مختلف بر روی شیشه چاپی و نصب آن در قسمت های مختلف آشپزخانه را مشاهده نمایید.

شیشه چاپی برای خانه, اتاق خواب, نشیمن و پذیرایی

شیشه چاپی با استفاده از چاپ با کیفیت یک تصویر, طرح و … بر روی شیشه های خاص ایجاد می شود و بنا بر ماهیت شیشه می تواند در قسمت های مختلف خانه مورد استفاده قرار گیرد. در خانه و آپارتمان از شیشه چاپی می توان برای دکور استفاده نمود. شیشه چاپی به عنوان یک دیوار جدا کننده و یا پوشاننده ی بخشی از فضا با طرح یا عکس خاصی که روی آن چاپ شده است میتواند تغییر بزرگی در فضا ایجاد نمود.

همچنین شیشه رنگی می تواند در درب های ریلی که در برخی از آپارتمان ها وجود دارد مورد استفاده قرار گیرد. عمده ی استفاده ی این نوع شیشه ها در منازل مسکونی, نماهای خاص, قسمت های اداری,آشپزخانه و حمام و پذیرایی است که میتوان به دلیل بالا بودن تنوع رنگی و نا محدود بودن تصویر دلخواه هر نوع دکور و دکوراسیونی را خاص و ویژه نشان دهد.

شیشه چاپی جنگل

شیشه چاپی سفید و سیاه

شیشه چاپی نما

شیشه چاپی پاییزی

شیشه چاپی آشپزخانه

شیشه چاپی دو

شیشه چاپی یکشرکت بیتاجام ارائه دهنده انواع شیشه های چاپی از صفر تا صد پروژه به همراه ضمانت نامه کتبی کیفیت رنگ و چاپ میباشد

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرماید