شیشه کرکره ای دوجداره

خانه شیشه کرکره ای دوجداره

شیشه دوجداره کرکره ای ریموتی

امکان تفیق شیشه کرکره ای دوجداره با پرده کرکره آلومینیومی (aluminum blinds & insulating glass)

  • قابلیت نصب بر روی پروفیل پنجره u.p.v.c آلومینیوم و انواع پارتیشن دوجداره
  • قابلیت کنترل دید و تنظیم نور ورودی توسط پیچ ولوم تعبیه شده
  • تنوع رنگ بسیار زیاد جهت هماهنگی با محیط داخل
  • جلوگیری از اتلاف انرژی, آلودگی صوتی و …
  • دوام, ایمنی و طول عمر زیاد
  • نگهداری و نظافت آسان

شیشه کرکره ای دوجداره ریموت دار

در این سیستم حرکت پرده به سمت بالا و جمع شدن آن و همچنین سایه روشن کردن پره ها توسط ریموت کنترل به راحتی امکان پذیر می باشد. حتی کنترل چندین پرده با یک ریموت کنترل امکان پذیر است. این سیستم قابلیت حرکت پرده تا ابعاد 3*2.5 متر را دارا می باشد و دارای گارانتی دو ساله شرکت بیتاجام می باشد.
قابلیت چاپ با تصویر دلخواه روی پرده امکان پذیر است و همچنین امکان دوجداره کردن این سیستم و استفاده در پنجره های یو پی وی سی میسر گردیده است.

امروزه کارشناسان فن, بهترین گزینه در مبحث پنجره را استفاده از پنجره یا شیشه دوجداره می دانند (که البته شیشه کرکره ای دوجداره جایگاه خاصی برای خود پیدا کرده ) که تقریبا تمامی ویژگی های مثبت و ضروری را یکجا تامین می کند. صرف نظر از شیشه های دوجداره, بدنه پنجره نیز موضوع مهمی است, سال ها قبل تنها مواد موجود برای ساخت درب و پنجره چوب و فلز بود اما با پیشرفت علوم شیمی در دهه های اخیر محصولاتی از قبیل پلی وینیل کلراید یا پی وی سی را به دست آورده که گونه خاصی از آن یو پی وی سی, امروزه ماده بسیار مناسبی برای ساخت پروفیل های مورد نیاز در ساخت درب و پنجره به شمار می رود.

  • عایق بندی :سطح یو پی وی سی به واسطه ساختار شیمیایی, نفوذ ناپذیر است. علاوه بر این پروفیلی نیز که از این ماده ساخته می شود, به واسطه ساختار فیزیکی از جمله تیغه و دیواره هایی که درون بدنه پروفیل یو پی وی سی وجود دارد, هم در برابر دما وصدا عایق است و هم در برابر پوسیدگی و فرسودگی مقاوم هستند.
  • طول عمر: پلیمر یو پی وی سی از جمله مقاوم ترین موادی است که صنعت پتروشیمی تاکنون ساخته است. این ماده هرگز دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نمی شود, در مقابل چوب و آلمینیوم نیز در معرض آسیب های خاص خود است اما ماده یو پی وی سی در هر شرایط اقلیمی سخت و مقاوم است و پنجره هایی از این جنس نیاز به تعویض نخواهند داشت.
  • امنیت : یو پی وی سی به خاطر خاصیت ارتجاعی و قدرت بسیار زیاد, از لحاظ مسائل امنیتی نیز بسیار قابل اعتماد است. شکستن این پنجره ها تقریبا ناممکن و به راحتی صدمه نمی بیند.
  • زیبایی : باید اعتراف کرد که نمای سفید و پلاستیکی یو پی وی سی با سلیقه بسیاری از مردم همخوانی ندارد. این در حالی است که تا همین اواخر هیچ امکانی برای رنگ آمیزی این ماده به صورت درب و پنجره وجود نداشت. تولیدکنندگان نیز با آگاهی از این حقیقت کوشیدند تا جنبه های زیبا شناختتی را نیز در واردات خود در نظر بگیرند.