لیست قیمت

خانه لیست قیمت

لیست قیمت شیشه رنگی بیتاجام

لیست قیمت انواع شیشه ها بر حسب تومان و مترمربع میباشد

برای مشاهده کامل قیمت انواع شیشه رنگی با ما تماس بگیرید

درباره بیتاجام شرکت فنی مهندسی دکوراسیون

راه های تماس با بیتاجام از طریق شماره تلفن 77043013 و یا 09129339310 از ساعت 9 صبح الی 9 شب امکان پذیر میباشد. درباره بیتاجام بیشتر بدانید: شرکت شیشه رنگی بیتاجام به عنوان یکی از پیشگامان صنعت شیشه و دکوراسیون، با تکیه بر سابقه ای 35 ساله و بهره مندی از نیرو های کارآمد و تجهیزات فوق مدرن، مفتخر است در خصوص مشاوره، طراحی و اجرای کلیه امور مربوط به انواع شیشه در خدمت طراحان، مهندسان، کارفرمایان و مشتریان محترم باشد.

گروه مهندسی بیتاجام آماده ارایه تمامی خدمات فنی مهندسی و مشارکت در اجرای پروژه های دکوراسیون اعم از مسکونی – اداری – نمایشگاهی و … میباشد.

بیتاجام با مدیریتی بسیار قوی و قدرتمند , اقدام به ارایه انواع شیشه های رنگی وارداتی ساباف ترک با ارائه ضمانت نامه کتبی کوتینگ ده ساله و همچنین شیشه های رنگی ایرانی,بلژیکی,چینی و انواع آینه های دکوراتیو ساده و رنگی مانند رنگ های سبز – آبی – طلایی – دودی – زغالی – لیمویی – صورتی – شامپاینی – برنز – سفید – بادمجانی و … از صفر تا صد پروژه کرده است.

لظفا برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بیتاجام و لیست قیمت شیشه رنگی برای مشتریان و همکار های محترم با شماره تماس های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید و یا از طریق ارسال ایمیل ما را از نطرات و انتقادات و پیشنهادات خود با خبر فرمایید.

فواید استفاده از شیشه رنگی شرکت بیتاجام

– فضای بیشتر همراه با قابلیت‌های بیشتر.

-برای گسترش فضای سکونت تا تراس‌ها و بالکن‌ها. این محصول فضای بیرون را از درون جدا کرده و به آن فرم می‌دهد.

– فضای آزاد بیرون تا فضای امن و محافظت شده درون.

– به علاوه کیفیت زندگی و نوع معماری نیز بسیار بهتر می‌شود. صرف نظر از آب و هوا و بالکن‌ها، در خانواده‌های پرجمعیت‌تر یا معمولی می‌توان از آن برای افزودن فضای تراس به محل زندگی بدون تغییر ساختار و ظاهر و نمای ساختمان بهره برد.

– بسته به نوع نیاز، این سیستم می‌تواند به شکل بدون فریم و تنها ظاهر شیشه یا با فریم ارائه گردد.

تماس با بیتاجام و گروه مهندسی

09129339310

77043013