لیست قیمت

Home لیست قیمت

لیست قیمت شیشه رنگی بیتاجام

لیست قیمت انواع شیشه ها بر حسب تومان و مترمربع میباشد

برای مشاهده کامل قیمت انواع شیشه رنگی بر روی عکس کلیک کنید

لیست قیمت شیشه رنگی

درباره بیتاجام شرکت فنی مهندسی دکوراسیون

راه های تماس با بیتاجام از طریق شماره تلفن ۷۷۰۴۳۰۱۳ و یا ۰۹۱۲۹۳۳۹۳۱۰ از ساعت ۹ صبح الی ۹ شب امکان پذیر میباشد. درباره بیتاجام بیشتر بدانید: شرکت شیشه رنگی بیتاجام به عنوان یکی از پیشگامان صنعت شیشه و دکوراسیون، با تکیه بر سابقه ای ۳۵ ساله و بهره مندی از نیرو های کارآمد و تجهیزات فوق مدرن، مفتخر است در خصوص مشاوره، طراحی و اجرای کلیه امور مربوط به انواع شیشه در خدمت طراحان، مهندسان، کارفرمایان و مشتریان محترم باشد.

گروه مهندسی بیتاجام آماده ارایه تمامی خدمات فنی مهندسی و مشارکت در اجرای پروژه های دکوراسیون اعم از مسکونی – اداری – نمایشگاهی و … میباشد.

بیتاجام با مدیریتی بسیار قوی و قدرتمند , اقدام به ارایه انواع شیشه های رنگی وارداتی ساباف ترک با ارائه ضمانت نامه کتبی کوتینگ ده ساله و همچنین شیشه های رنگی ایرانی,بلژیکی,چینی و انواع آینه های دکوراتیو ساده و رنگی مانند رنگ های سبز – آبی – طلایی – دودی – زغالی – لیمویی – صورتی – شامپاینی – برنز – سفید – بادمجانی و … از صفر تا صد پروژه کرده است.

لظفا برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بیتاجام و لیست قیمت شیشه رنگی برای مشتریان و همکار های محترم با شماره تماس های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید و یا از طریق ارسال ایمیل ما را از نطرات و انتقادات و پیشنهادات خود با خبر فرمایید.

فواید استفاده از شیشه رنگی شرکت بیتاجام

– فضای بیشتر همراه با قابلیت‌های بیشتر.

-برای گسترش فضای سکونت تا تراس‌ها و بالکن‌ها. این محصول فضای بیرون را از درون جدا کرده و به آن فرم می‌دهد.

– فضای آزاد بیرون تا فضای امن و محافظت شده درون.

– به علاوه کیفیت زندگی و نوع معماری نیز بسیار بهتر می‌شود. صرف نظر از آب و هوا و بالکن‌ها، در خانواده‌های پرجمعیت‌تر یا معمولی می‌توان از آن برای افزودن فضای تراس به محل زندگی بدون تغییر ساختار و ظاهر و نمای ساختمان بهره برد.

– بسته به نوع نیاز، این سیستم می‌تواند به شکل بدون فریم و تنها ظاهر شیشه یا با فریم ارائه گردد.

تماس با بیتاجام و گروه مهندسی

۰۹۱۲۹۳۳۹۳۱۰

۷۷۰۴۳۰۱۳