مسجد نصیرالملک و شیشه کاری های آن

خانه دسته‌بندی نشده مسجد نصیرالملک و شیشه کاری های آن
+

مسجد نصیرالملک و شیشه کاری های آن

مسجد نصیرالملک به عنوان یکی از آثار تاریخی که زیباترین شیشه کاری های جهان را دارد معروف است. مسجد نصیرالملک در شیراز واقع است. مسجد نصیرالملک از آن دسته آثاری است که باید ابتدا آن را با چشم خود ببینید تا بتوانید درک درستی از زیبایی آن داشته باشید. مطمئن باشید بعد از آن مدام زیبایی های آن را در ذهن خود تصور می کنید. به قدری این اثر تاریخی چشم نواز و زیبا است که می توان گفت تمام علاقمندان به بناها وآثار تاریخی در سراسر دنیا آن را می شناسند. این بنای تاریخی در دنیا به مسجد صورتی یا مسجد رنگ ‌ها نیز معروف است.
شما معماران و طراحان گرامی می توانید با الهام از بناهای تاریخی در نما و دکوراسیون داخلی ساختمان خود از شیشه رنگی در انواع مختلف استفاده کنید. گروه بیتا جام مفتخر است به تولید انواع شیشه رنگی و شیشه رنگی لاکوبل برای بکارگیری در بخش های مختلف ساختمان.

شیشه رنگی در مسجد نصیرالملک

در ساخت این بنای تاریخی از شیشه‌ ها با رنگ های بسیار زیبا و متنوع استفاده شده است و ترکیب دلنشین این شیشه ها، زیبایی وصف ناشدنی به مسجد بخشیده است که نمی ‌توان به راحتی آن را بیان کرد. در این بنای تاریخی، راهرو و سالن با شیشه های رنگی زیبا زینت شده اند. تاریخ ساخت این بنا مربوط به قرن ۱۸۰۰ میلادی است و این مسجد یک گزینه ی مهم و پرطرفدار برای بازدید اکثر گردشگرانی که به کشور ما می آیند، می باشد. انعکاس نور و بازتاب آن از این شیشه های رنگی در مسجد نصیرالملک زیبایی آن را دوچندان کرده است.

شما عزیزان معمار و طراح می توانید با مراجعه به سایت بیتا جام از قیمت شیشه رنگی در انواع مختلف مطلع شوید و شیشه رنگی مد نظر خود را سفارش دهید و یا با شماره تماس های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *