نمای لامل-کرتین وال

خانه نمای لامل-کرتین وال

نمای لامل-کرتین وال

نمای لامل-کرتین وال یکی از زیباترین نماهای مدرنی است که با توجه به کاربرد شیشه و آلمینیوم در آن از شرایط ویژگی های منحصر به فردی برخوردار می باشد.

 این نوع نما کاملا به صورت صنعتی ساخته می شود و شرایط نصب آن به گونه ای است که از انعطاف پذیری خاصی در مواجه با نتش های ناشی از زلزله و نشت های احتمالی ساختمان در مواقع اضطراری دارد و به صورت self support و تماما آلمینیومی طراحی و اجرا می گردد. این نوع نما در انواع فریم لس و فیس کپ ساخته و اجرا می شود.

در این سیستم به دلیل این که سطح مقطع پروفیل آلمینیوم بزرگ می باشد و از مقاومت بالایی برخوردار است احتیاجی به شبکه بندی جهت زیر سازی نما نمی باشد و خود پروفیل به وسیله بلیت که با پیج های لوبیایی داخل آن قابل رگلاژ می باشد به ساختمان متصل می شوند.

نمای فریم لس شیشه ای (frame less)

نمای شیشه ای ساختمان های مدرن در معماری باعث می شود تا فضای اطراف ساختمان بر بخشی از سطح ساختمان منعکس شود, همچنین موجب می شود تا این حس به وجود آید که فضا باز می باشد. نماهای شیشه ای معمولا در ساختمان ها استفاده می شوند و به تازگی مهندسان از این گونه نما ها در خانه ها استفاده می کنند, به عنوان مثال پوشش سطوح بزرگ یا کوچک فضا هایی مانند اتاق نشیمن با یک دید باز و … با شیشه انجام می شود. انواع متعددی از نما ها وجود دارد. امروزه استودیو های معماری معاصر بسیاری وجود دارند ه طیف گسترده ای از نما های دیواری و آتریم ارائه می دهند و آن ها تمامی نیاز ها را در ترکیب با کیفیت, طرح های مختلف و انعطاف پذیر پوشش می دهند. در حال حاضر ما مجموعه ای از شگفت انگیز ترین خانه های معاصر با نمای شیشه ای را برای شما جمع آوری کرده ایم, امیدواریم الهام بخش شما برای ساختن خانه رویاییتان باشد.