• نوشته شده توسط multi
  • در فوریه 17, 2016
  • دسته بندی: وبلاگ

پارتیشن شیشه رنگی

خانه وبلاگ پارتیشن شیشه رنگی
شیشه رنگی بیتاجام
+

شرکت شیشه رنگی بیتاجام به عنوان یکی از پیشگامان صنعت شیشه، با تکیه بر سابقه ای 35 ساله و بهره مندی از نیروهای کارآمد و تجهیزات فوق مدرن، مفتخر است در خصوص مشاوره، طراحی و اجرای کلیه امور مربوط به انواع شیشه مانند پارتیشن شیشه رنگی , دیوارپوش , بین کابینت رنگی و … در خدمت طراحان، مهندسان، کارفرمایان و مشتریان محترم باشد.

– فضای بیشتر همراه با قابلیت‌های بیشتر.

-برای گسترش فضای سکونت تا تراس‌ها و بالکن‌ها. این محصول فضای بیرون را از درون جدا کرده و به آن فرم می‌دهد.

– فضای آزاد بیرون تا فضای امن و محافظت شده درون.

– به علاوه کیفیت زندگی و نوع معماری نیز بسیار بهتر می‌شود. صرف نظر از آب و هوا و بالکن‌ها، در خانواده‌های پرجمعیت‌تر یا معمولی می‌توان از آن برای افزودن فضای تراس به محل زندگی بدون تغییر ساختار و ظاهر و نمای ساختمان بهره برد.

– بسته به نوع نیاز، این سیستم می‌تواند به شکل بدون فریم و تنها ظاهر شیشه یا با فریم ارائه گردد.

– در نوع بدون فریم در پارتیشن شیشه رنگی فضای خالی بین شیشه رنگی باعث حرکت هوا بین بیرون و درون می‌شود و بدین ترتیب رطوبت از محیط خارج می‌شود.

– در نوع با قاب می‌توان پنل را کمی شیب داد تا هوا به جریان افتد ولی در غیر اینصورت محیط کاملا بسته خواهد بود.

– الگوهای مختلف ساخته شده برای این هستند که این محصول را برای استفاده در هر نوع معماری قابل استفاده کنند. ضمنا برای مدل زاویه حرکت 90 و 135 درجه و در مدل با توجه به سیستم تقریبا هر زاویه‌ای امکانپذیر است.

ترکیب خلاقانه ام دی اف , آلومینیوم , شیشه رنگی یا سایر ورق های رنگی و ایجاد سازه ای برای تفکیک فضاهای فلت اداری را پارتیشن اداری مینامند هدف از انجام پروژه های پارتیشن اداری تفکیک فضاهای یکپارچه با سیستم مدولار، به منظور ایجاد فضاهای مستقل میباشد که خصوصیت بارز این سیستم مدولار بودن آن میباشد.

سیستم پارتیشن دارای خاصیت مونتاژ و دمونتاژ آسان می باشد و متحرک و تغییر پذیر باشد. این امکان با استفاده بهینه از فضا نیازهای روحی و ارگونومیکی شخص را برآورده و ایجاد حریم می نماید. حریمها با توجه به نوع فعالیتها طبقه بندی می شوند.

الزامات اکوستیکی پارتیشن در حریم ها برآورده می گردد و قابلیت هماهنگی با محیط را دارا خواهد بود. پارتیشن قابلیت نصب تجهیزات و عبور سیمکشی برق، شبکه و تلغن را دارد. با بررسی نیاز مشتریان پس از ارزیابی طرح اولیه و مطابقت و کنترل، نقشه های فنی آن تهیه و مدل سازی انجام میشود.

پارتیشن شیشه رنگی اداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *