پرکاربردترین رنگ های شیشه

خانه دسته‌بندی نشده پرکاربردترین رنگ های شیشه
+

پرکاربردترین رنگ های شیشه

شیشه رنگی لاکوبل بسیار متنوع است و افزون بر چهل رنگ می باشد. در اینجا به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم. از بهترین و پرطرفدارترین شیشه رنگی می توان رنگ های زیر را نام برد:

شیشه رنگی لاکوبل بژ: رنگ بژ به دلیل قرار گرفتن در زمره رنگ های خنثی برای رنگ زمینه بسیار مناسب است و در هر دو دکوراسیون مدرن و کلاسیک می تواند به کار گرفته شود.
شیشه رنگی لاکوبل سفید : شیشه لاکوبل سفید بسیار پرطرفدار است و انتخاب خیلی از مشتریان قرار می گیرد زیرا می توان آن را با رنگ های جیغ ترکیب کرد.

شیشه لاکوبل قرمز : با توجه به این که قرمز از رنگ های گرم می باشد، شیشه رنگی قرمز برای روح بخشیدن به محیط آشپزخانه استفاده می شود.
شیشه لاکوبل به رنگ مشکی : شیشه رنگی لاکوبل به این رنگ برای مکان های مدرن از سازمان ها و آشپزخانه های با کابینت به رنگ های روشن مانند رنگ سفید، به کار گرفته می شود.
شیشه لاکوبل به رنگ طوسی : رنگ های طوسی و خاکستری به دلیل ماهیت ملایم بودن این رنگ ها بسیار استفاده می شوند زیرا ترکیب سایر رنگ ها با رنگ های طوسی و خاکستری آسان است.
شیشه رنگی لاکوبل آبی : شیشه رنگی آبی با تمام طیف های آن بسیار آرامش بخش است و ترکیب آن با رنگ سفید انتخاب مناسبی ست.
قیمت شیشه رنگی لاکوبل متفاوت است و بستگی به ابعاد بکارگیری آن دارد.

شیشه رنگی در آشپزخانه

شیشه رنگی لاکوبل در دکوراسیون منزل یا شرکت ها استفاده می شود و علاوه بر جداسازی فضا، زیبایی ویژه ای به محیط می بخشد. شیشه رنگی لاکوبل کاربرد های دیگری نیز دارد؛ به طور مثال بین کابینت آشپزخانه از رنگ های مختلف آن استفاده می شود که به راحتی می شود رنگی که با دکوراسیون محیط آشپزخانه هارمونی دارد را برای این کار انتخاب کرد. جنس این شیشه رنگی ها ضد حرارت می باشد و علاوه بر کاربردشان حس زیبایی و خاص بودن را به محیط می دهند.
شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت شیشه رنگی و انتخاب بهترین نوع آن متناسب با فضای خود با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *