کابینت تمام شیشه ای آشپزخانه

خانه کابینت تمام شیشه ای آشپزخانه کابینت تمام شیشه ای آشپزخانه
+

کابینت تمام شیشه ای آشپزخانه افزون بر توانایی و امکان جاگیری وسایل آشپزخانه، به شما این امکان را نیز می دهند تا بتوانید همه وسایل جاسازی شده در آن را نیز مشاهده نمایید، بدون آنکه مشکلی در یافتن وسایل آشپزخانه تان داشته باشید.

یکی از کابینت های رایج شده، کابینت تمام شیشه ای آشپزخانه می باشد که هم قادر است ظاهر تمیز و منظم به آشپزخانه شما بدهد و هم وسایل شما را همیشه جلوی چشم تان نگه دارد و دسترسی به آنها را راحت تر کند. البته با توجه به نوع شیشه استفاده شده در آشپزخانه ها، کابینت تمام شیشه های متفاوتی موجود است. این کابینت ها می توانند رنگی، نقاشی شده، سیاه قلم، مدل یخی و مدل هایی دیگری را در بربگیرند. علاوه بر این ها شما می توانید فقط در قسمتی از کابینت هایتان از آنها استفاده کنید یا اینکه نه همه کابینت هایتان را تمام شیشه رنگی ای کنید همه چیز به انتخاب شما بستگی دارد. مهم آن است که شما ظاهر و زیبایی آشپزخانه تان را می توانید کنترل کنید و کاملا به سلیقه خودتان آن را مرتب و منظم نمایید. و جلوه زیبایی به آشپزخانه تان بدهید.

کابینت تمام شیشه ای آشپزخانه سفید و مشکی

 با توجه به گونه های شیشه استفاده شده در این کابینت ها، می توان دسته بندی های مختلفی را برای کابینت ها در نظر گرفت. از آن جمله می توان به نمونه های رنگی، نقاشی شده، سیاه قلم، مدل یخی و غیره اشاره نمود.
قابلیت دیگر اینگونه کابینت ها در آن است که شما اگر دوست نداشته باشید همه جای آشپزخانه را با این کابینت ها کار کنید مشکلی ندارید می توانید هر قسمتی از کابینت هایتان را که می خواهید شیشه رنگی کنید و بقیه قسمت ها را از مصالح دیگری استفاده کنید.

کابینت تمام شیشه ای آشپزخانه رستوران

کابینت های شیشه ای قادر هستند نمای ظاهری محیط آشپزخانه را به نمایی تمیزتر و منظم تر تبدیل نمایند همراه این نظم و زیبایی قابل دسترس بودن وسایل آشپزخانه نیز مزیت دیگری است که اینگونه کابینت ها دارند به طوری که همه وسیله های آشپزخانه از پشت آنها قابل دیدن می باشد و به همین خاطر دسترسی به آنها راحت تر می شود.

کابینت تمام شیشه ای آشپزخانه بین کاینتی

کابینت تمام شیشه ای آشپزخانه تلفیقی

از شیشه لاکوبل میتوان با ضخامت 4 میل به عنوان روکش دکوراتیو درب های کابینت استفاده کرد.

همچنین از شیشه لاکوبل رنگی با ضخامت 16 میل میتوان به عنوان روکش دکوراتیو میز جزیره و اوپن نیز در آشپزخانه استفاده کرد.

کابینت تمام شیشه ای آشپزخانه سفید

کابینت تمام شیشه ای آشپزخانه مشکی

کابینت تمام شیشه ای آشپزخانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *