کاشی شیشه ای

خانه دسته‌بندی نشده کاشی شیشه ای
+

کاشی شیشه ای

امروزه شیشه ها فقط در ساخت پنجره ها کاربرد ندارند بلکه با تنوع فراوان خود و رنگ های مختلفشان با عنوان های شیشه رنگی و همچنین شیشه رنگی لاکوبل یا حتی کاشی های شیشه ای نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

کاشی های شیشه ای در حقیقت گروهی از کاشی ها هستند که می توان آنان را جزء نسل نوین کاشی و سرامیک محسوب نمود.

این مدل کاشی ها از نظر زیبایی و درخشندگی در سطح بالایی هستند و به عنوان کاور کننده در سطوح درونی و بیرونی بنا قرار می گیرند که از این حیث محبوبیت بسیار بالایی را از آن خود کرده اند.

کاربرد کاشی شیشه ای

کاشی های شیشه ای معمولا در دکوراسیون داخلی و نمای خارجی بناها کاربرد دارند.

شما هر مکانی را که تصمیم داشته باشید به فضایی زیبا با درخشندگی بالاتر، لوکس تر و متفاوت تر مبدل سازید می توانید در طراحی آن از کاشی شیشه ای و کریستالی استفاده کنید.

شما متقاضیان گرامی می توانید در بیتا جام از مناسبترین قیمت شیشه رنگی بهره ببرید و برای زیباتر کردن منزل خود مورد استفاده قرار دهید.

 

نحوه ساخت کاشی شیشه ای

کاشی و سرامیک شیشه ای با نام موزائیک شیشه ای نیز معرفی می گردد.

موزائیک شیشه ای حساسیت بسیار بالایی را در تولید می طلبد که به همین منظور نیز تولید و ساخت آن توسط نیروی انسانی و به صورت مستقیم انجام می پذیرد.

ساخت این متریال به این نحو می باشد که در آغاز شیشه ها در اندازه های مورد نیاز برش می خورند و سپس کار حرارت دهی به آنان شروع می شود.

پس از حرارت دادن، شیشه ها به قطعه هایی کریستالی یا به عبارتی موزائیک کریستالی تبدیل می شوند و در مرحله بعد اعمال رنگ های سرامیکی روی آنان انجام می گیرد و در حرارت بالا پخته می شوند.

در پایان نیز افراد اقدام به بسته بندی کاشی ها می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *