گالری بین کابینت

شیشه رنگی بین کابینت

شیشه رنگی آشپزخانه بین کابینتی یکی از متریال های جدید در حوزه دکوراسیون داخلی می باشد.شیشه رنگی بین کابینت در ضخامت شش میل و با معمولا باعرض ۶۰ سانتی متر در فضای بین کابینت بالا و پایین اجرا میگردد که دارای تنوع رنگی حدود ۲۴ رنگ شفاف و مات می باشد که بیشتر از شیشه رنگی شفاف در بین کابینت استفاده می گردد و علت استفاده از این متریال سهولت در نظافت و پاک کردن شیشه لاکوبل میباشد.

شیشه رنگی لاکوبل را در فضای پشت گاز به علت برخورد حرارت بالای اجاق گاز میبایست طی یک عملیات حرارتی در کارخانه ضدحرارت یا سکوریت نمود, همچنین تمامی سوراخ کاری های روی شیشه اعم از تعبیه جاساز کلیدپریز و لوله گاز قابل انجام میباشد در بعضی مواقع هود هم روی شیشه رنگی بین کابینت نصب می گرددکه امری قابل انجام است. سایز جاسازی یا سوراخ کلید پریز با مته ۶۰ میلیمتری سوراخ می گردد, همچنین میتوان از مته های ریزتر برای سوراخ کاری در کاربری های متفات مانند آویز حوله و … استفاده کرد.

شیشه در بین کاینت جلای منحصر به فردی نسبت به سایر متریال ها مانند کاشی های بین کابینتی و سرامیک یا شیشه های خشتی دارد و امروز شاهد استفاده روز افزون مردم در این زمینه هستیم.

رنگ های پر فروش در بین کابینت های رنگی عبارت اند از : سفید – مشکی – کاراملی – طوسی – بژ – قهوه ای – نقره ای – نسکافه ای – قرمز و … البته انتخاب رنگ بین کابینت کاملا بسته به سلیقه ی فرد و توجه به هارمونی رنگ های محیط و دکوراسیون می باشد.

انواع شیشه رنگی آشپزخانه بین کابینتی قابل اجرا:

  • شیشه رنگی لاکوبل به صورت تک رنگ
  • شیشه بین کابینت رنگی طرحدار دو رنگ
  • شیشه بین کابینت چاپی

شیشه رنگی آشپزخانه

شیشه رنگی آشپزخانه

شیشه رنگی آشپزخانه چاپیشرکت بیتاجام ارائه دهنده انواع شیشه رنگی لاکوبل برای انواع استفاده ها از جمله : بین کابینت – دیوارپوش – کفپوش و … میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.