گالری دوش حمام

گالری دوش حمام

امروزه توجه به دکور و دکوراسیون حتی در کوچکترین محل های منزل از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که کارشناسان و طراحان معتقدند زیبایی و آراستگی علاوه بر آرامش روح و روان باعث شادی و نشاط نیز میشود در این قسمت ( گالری دوش حمام ) علاوه بر توضیحی مختصر بر شیشه رنگی چند نمونه ی استفاده از این محصول را در حمام و سرویس بهداشتی به نمایش گذاشته ایم.

اجرای دکوراسیونی مجلل و زیبا حتی در حمام و یا سرویس بهداشتی خالی از لطف نیست و استفاده از رنگ و متد های مناسب طراحی تاثیر به سزایی در بزرگ و زیبا نشاندن حمام ( از طریق استفاده حداکثر از پرتی هایی که ممکن است در فضاهای کوچک ) دارد .

استفاده از شیشه رنگی برای حمام و سرویس بهداشتی جلای منحصر به فردی نسبت به سایر متریال ها مانند کاشی و سرامیک یا شیشه های خشتی دارد و امروز شاهد استفاده روز افزون مردم در این زمینه هستیم.

رنگ های پر فروش در بین شیشه رنگی برای حمام و سرویس بهداشتی عبارت اند از : سفید – مشکی – کاراملی – طوسی – بژ – قهوه ای – نقره ای – نسکافه ای – قرمز و … البته انتخاب رنگ بین کابینت کاملا بسته به سلیقه ی فرد و توجه به هارمونی رنگ های محیط و دکوراسیون می باشد.

شرکت بیتاجام با دارا بودن کادر متخصص در تمام زمینه های طراحی – کارشناس پروژه و تیم اجرایی مجرب اقدام به ارائه کلیه خدمات دکوراسیون – شیشه و شیشه رنگی نموده است.

استفاده از شیشه رنگی و مزایای آن :

  • استفاده از شیشه رنگی به علت تنوع رنگی بسیار بالا میتواند گزینه ی انتخابی بسیار مناسبی برای حمام و سرویس بهداشتی باشد.
  • همچین سهولت در نظافت و تمیز کردن این متریال باعث شده خواهان و طرفداران زیادی را برای خود پیدا کند.
  • قابلیت پیاده سازی هر تصویر و یا شکل خاص و مورد نظر کارفرما بر روی شیشه با کیفیت بسیار بالا و شفافیت عالی نیز از قابلیت های این متریال میباشد که خود نیز بسیار مهم است.
  • شیشه رنگی متریالی جدید و نوین در صنعت سازه و ساختمان مییاشد که در حین سادگی و زیبایی نیز بسیار خاص و لوکس ظاهر میشود.

گالری دوش حمام

گالری دوش حمام گالری دوش حمام

گالری دوش حمام مشکی

گالری دوش حمام قرمز

گالری دوش حمام آبی

گالری دوش حمام چاپی

گالری دوش حمام سبز

گالری دوش حمام بنفش

گالری دوش حمام قرمز

گالری دوش حمام چاپی