گالری میز شیشه ای

گالری میز شیشه ای

استفاده از انواع شیشه رنگی به عنوان رومیزی و یا به طور کامل میز شیشه ای یکی از متریال های جدید در حوزه دکوراسیون داخلی می باشد ( همچنین شما میتوانید در صفحه گالری میز شیشه ای انواع نمونه های میز شیشه ای را مشاهده بفرمایید). شیشه رنگی رومیزی در ضخامت ده و یا شانزده میل ( که در صورت انتخاب ضخامت ده میل, شیشه به صورت اجباری باید سکوریت گردد )و معمولا باعرض ۱۰۰ سانتی متر  که دارای تنوع رنگی حدود ۲۴ رنگ شفاف و مات می باشد که بیشتر از شیشه رنگی شفاف برای رومیزی استفاده می گردد و علت استفاده از این متریال سهولت در نظافت و پاک کردن شیشه لاکوبل میباشد.

شیشه رنگی لاکوبل برای رومیزی را به علت امکان برخورد ضربات محکم میبایست طی یک عملیات حرارتی در کارخانه ضدحرارت یا سکوریت نمود, همچنین تمامی سوراخ کاری های روی شیشه اعم از تعبیه انواع جاساز (برای هر منظوری) قابل انجام میباشد. سایز جاسازی یا انواع سوراخ با مته شصت میلیمتری سوراخ می گردد, همچنین میتوان از مته های ریزتر برای سوراخ کاری در کاربری های متفاوت با توجه به نیاز کارفرما استفاده کرد.

شیشه رنگی رومیزی جلای منحصر به فردی نسبت به سایر متریال ها مانند چوب – ام دی اف و … دارد و امروز شاهد استفاده روز افزون مردم در این زمینه هستیم.

رنگ های پر فروش شیشه رنگی به عنوان متریالی برای رومیزی شیشه ای و یا میز تمام شیشه ای عبارت اند از : سفید – مشکی – کاراملی – طوسی – بژ – قهوه ای – نقره ای – نسکافه ای – قرمز و … البته انتخاب رنگ  کاملا بسته به سلیقه ی فرد و توجه به هارمونی رنگ های محیط و دکوراسیون می باشد.

انواع شیشه رنگی قابل اجرا برای رومیزی شیشه ای:

  • شیشه رنگی لاکوبل به صورت تک رنگ
  • شیشه رنگی طرحدار دو رنگ
  • شیشه چاپی با چاپ طرح و یا عکس دلخواه

گالری میز شیشه ای

گالری میز شیشه ای گالری میز شیشه ای

 

گالری میز شیشه ای

گالری میز شیشه ای

گالری میز شیشه ای

گالری میز شیشه ای

 

گالری میز شیشه ای

 

گالری میز شیشه ای

گالری میز شیشه ای